Image Optimize (4.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Processor
es: Procesador

en: Processor settings
es: Opciones de procesador

en: Flush
es: Vaciar

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: - No replacement -
es: - Sin reemplazo -
