Image Optimize (4.0.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
