Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Normal
hu: Általános

en: Processor
hu: Feldolgozó

en: Processor settings
hu: Feldolgozó beállítások

en: Fast
hu: Gyors

en: Flush
hu: Kiürítés

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: - No replacement -
hu: - Nincs helyettesítés -
