Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Normal
mr: साधारण

en: Extra
mr: अधिक(Extra)
