Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ
