Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
