Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Normal
cy: Cyffredin
