Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Edit
hi: संपादित करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Add
hi: जोड़ें

en: Normal
hi: सामान्य

en: Processor
hi: प्रोसेसर

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
