Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Add
et: Lisa

en: Normal
et: Tavaline

en: Processor
et: Töötleja

en: Flush
et: Puhasta

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: - No replacement -
et: - Asendamatu -
