Image Optimize (8.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add
nl: Toevoegen

en: Normal
nl: Normaal

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Processor settings
nl: Verwerker-instellingen

en: Fast
nl: Snel

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: - No replacement -
nl: - Geen vervanging -
