Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Edit
oc: Modificar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Add
oc: Apondre

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
