Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: - None -
ug: يوق

en: Add
ug: قوشۇش

en: Quality
ug: سۈپىتى
