Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Add
vi: Thêm

en: Normal
vi: Bình thường

en: Processor
vi: Bộ xử lý

en: Fast
vi: Nhanh

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
