Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Add
af: Voeg by
