Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Add
ta: சேர்

en: Processor
ta: செயலி

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
