Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن
