Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
