Imagecache External (3.0.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
gl: O directorio %directory non existe ou non se pode escribir nel.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Linked to file
gl: Vinculado a arquivo

en: Nothing
gl: Nada
