Imagecache External (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Flush
lt: Išvalyti

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Nothing
lt: Nieko
