Imagefield default alt and title (3.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Start
pt: Iniciar

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia.

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Entity types
pt: Tipos de entidade
