Imagefield default alt and title (3.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Node types
ru: Типы материалов

en: Start
ru: Начало

en: Default Title
ru: Название по умолчанию

en: Taxonomy vocabularies
ru: Словари таксономии

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Processed @current out of @total.
ru: Обработано @current из @total.

en: Entity types
ru: Типы сущностей
