Imagefield default alt and title (3.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Start
tr: Başlangıç

en: Taxonomy vocabularies
tr: Sınıflandırma sözlükleri

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
