Imagefield default alt and title (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Start
uk: Початок

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Entity types
uk: Типи сутностей
