Imagefield default alt and title (8.x-1.3-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: Start
cs: Začátek

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Entity types
cs: Typy entit
