Imagefield default alt and title (8.x-1.4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Start
ca: Inici

en: Default Title
ca: Títol per defecte

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats
