Imagefield default alt and title (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Start
de: Beginn

en: Default Title
de: Standard-Titel

en: Taxonomy vocabularies
de: Taxonomie-Vokabulare

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Entity types
de: Entitätstypen
