Imagefield default alt and title (8.x-1.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Node types
es: Tipos de nodo

en: Start
es: Comienzo

en: Default Title
es: Título predeterminado

en: Taxonomy vocabularies
es: Vocabularios de taxonomía

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: Entity types
es: Tipos de entidad
