Imagefield default alt and title (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Start
sv: Från

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: One post processed. | @count posts processed.
sv[0]: Ett inlägg bearbetat.
sv[1]: @count inlägg bearbetade.

en: Entity types
sv: Entitetstyp
