Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Taxonomy vocabularies
da: Taksonomi ordforråd

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: Entity types
da: Enheds typer
