Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Start
et: Algus

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Entity types
et: Olemi tüübid
