Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Start
fi: Alkaa

en: Taxonomy vocabularies
fi: Luokittelusanastot

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
