Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Start
ja: 開始

en: Default Title
ja: デフォルトのタイトル

en: Taxonomy vocabularies
ja: タクソノミーボキャブラリー

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。

en: Entity types
ja: エンティティタイプ
