Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Start
lv: Sākt

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
