Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Node types
nl: Node-types

en: Start
nl: Begin

en: Default Title
nl: Standaardtitel

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Entity types
nl: Entiteitstypen
