Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Start
pl: Początek

en: Taxonomy vocabularies
pl: Słowniki taksonomii

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Entity types
pl: Typy encji
