Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Node types
pt: Tipos de nó

en: Start
pt: Iniciar

en: Taxonomy vocabularies
pt: Vocabulários de taxonomia

en: Finished with an error.
pt: Terminou com um erro.

en: Entity types
pt: Tipos de entidades
