Imagefield default alt and title (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Start
sk: Štart

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Entity types
sk: Typy entít
