Imagefield Slideshow (2.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Field
fa: میدان

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Effect
fa: اثر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
