Imagefield Slideshow (2.0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Effect
hr: Efekt

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
