Imagefield Slideshow (2.0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Field
sv: Fält

en: Original image
sv: Originalbild

en: Effect
sv: Effekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
