Imagefield Slideshow (2.0.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Field
it: Campo

en: Original image
it: Immagine originale

en: Effect
it: Effetto

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
