Imagefield Slideshow (2.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Field
ru: Поле

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Effect
ru: Эффект

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
