Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Field
ar: الحقل

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Prev
ar: السابق

en: Effect
ar: التأثير

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
