Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Next
cs: Další

en: Field
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Prev
cs: Předchozí

en: Effect
cs: Efekt

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Image style: @style
cs: Styl obrázku: @style

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
