Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Field
cy: Maes

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Effect
cy: Effaith

en: Image style
cy: Arddull delwedd
