Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Next
da: Næste

en: Field
da: Felt

en: Original image
da: Originalt billede

en: Prev
da: Forrige

en: Effect
da: Effekt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
