Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Field
eu: Eremua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Prev
eu: Aur

en: Effect
eu: Efektua

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
