Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Field
nl: Veld

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Prev
nl: Vorige

en: Timeout
nl: Time-out

en: Effect
nl: Bewerking

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
