Imagefield Slideshow (2.0.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Field
sl: Polje

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Prev
sl: Prej

en: Effect
sl: Učinek
