Imagefield Slideshow (2.0.5) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Field
et: Väli

en: Original image
et: Algne pilt

en: Prev
et: Eelmine

en: Effect
et: Efekt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
